بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران

تاثیری که تنبلی تخمدان بر سلامت دارد، مبتلایان را به سوی بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران وا می‌دارد. این مشکل به خودی خود ناراحتی ایجاد نمی‌کند اما در مراحل حاد می‌تواند منجر به بروز ناباروری، بیماری‌های متابولیک (قند خون و فشار خون بالا، افزایش کلسترول و کاهش چربی مفید) و سکته و بیماری‌های قلبی، مشکلات خواب و حتی افسردگی منتهی شود و ضروری است برای همین منظور به بهترین دکتر زنان در تهران مراجعه کنیم.


The-best-doctor-for-ovarian-laziness-in-Tehran

فهرست مطالب

بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران چه مشخصاتی دارد؟

تنبلی تخمدان که با نام علمی سندرم پلی کیستیک شناخته می شود˓ به عنوان یکی از عمده دلایل نازایی در زنان مطرح می‌شود. این بیماری درمان مشخص و معینی ندارد و تنها می‌توان با مراجعه به بهترین دکتر زنان برای سندرم تخمدان پلی کیستیک روند پیشرفت آن را کنترل نمود. چنان چه به سندرم تخمدان پلی کیستیک مبتلا هستید می توانید به بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران مراجعه کرده و مراحل درمان خود آغاز نمایید.

سندرم تخمدان پلی کیستیک در اصل یک اختلال در ترشح هورمون‌های بدن است که در سنین جوانی و نوجوانی در بانوان ایجاد می‌گردد. بانوانی که به این بیماری مبتلا هستند چرخه‌ی قاعدگی نامنظمی را دارند و ممکن است طی ماه‌های متوالی پریود نشوند. به بیان دیگر در این بیماری تخمدان‌ها نمی‌توانند تخمک‌های خود را به صورت پیوسته با برنامه‌ی معین رها کنند.

عدم مراجعه به بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران چه نتایجی در پی دارد؟

به افرادی که این بیماری را دارند توصیه می‌شود به طور مدام روند درمان خود را دنبال کنند. هرگونه سهل‌انگاری در این زمینه نتایج جبران ناپذیری را در آینده دارد. بررسی‌ها نشان می‌دهند اکثر زنانی که به این بیماری مبتلا هستند دچار عوارض تنبلی تخمدان از جمله دیابت در دوران بارداری˓ زایمان زودتر از موعد˓ افزایش فشار خون و سقط جنین شده‌اند. حال آنکه مراحل پیشرفته‌ی سندرم تخمدان پلی کیستیک، ناباروری در بانوان را به دنبال دارد.

آمارهای رسمی اعلام شده توسط وزارت بهداشت حاکی از آن است که بیش از ۵۰ درصد مبتلایان به سندرم تخمدان پلی کیستیک قبل از رسیدن به ۴۰ سالگی به دیابت نوع دو مبتلا می‌شوند. حال آن که اگر این بیماری در مراحل اولیه تشخیص داده شده و نسبت به کنترل و درمان آن اقدامات موثری انجام شود˓ احتمال ابتلا به هر یک از موارد فوق تا ۹۰ درصد کاهش می یابد. یکی از این اقدامات موثر و ضروری در کنترل بیماری مراجعه به بهترین دکتر زنان برای تنبلی تخمدان در تهران است.

از دید بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران، تنبلی تخمدان چند نوع است؟

در حالت کلی سندرم تخمدان پلی کیستیک، ۴ نوع دارد که هر یک از آنها شرایط درمانی خاصی را دارند، در این بخش به صورت مختصر به هر یک از آنها اشاره خواهد شد. با مراجعه به پزشک متخصص می‌توانید روند درمان خود را آغاز کنید.

سندرم پلی کیستیک مقاوم در برابر انسولین

این نوع از تنبلی تخمدان به علت عواملی نظیر؛ مصرف بالای غذاهای حاوی اسیدهای چرب ترانس و قند و شکر˓ استعمال دخانیت و… ایجاد می‌شود. در این بیماری انسولین خون˓ مانع تخمک گذاری تخمدان‌ها شده و آن‌ها را به سمت ترشح تستسترون (هورمون مردانه) هدایت می‌کند. اگر مبتلا به این نوع از سندرم تخمدان پلی کیستیک باشید اولین توصیه‌ی پزشک به شما این خواهد بود که مصرف قند و شکر را در وعده‌های غذایی خود به حداقل برسانید.

سندرم پلی کیستیک ناشی از مصرف دارو

مصرف بالای قرص و داروهای ضد بارداری سبب ایجاد این نوع از تنبلی تخمدان در بانوان است. البته شایان به ذکر است در مواردی این نوع تنبلی در بانوان موقتی است و پس از تمام شدن اثرات قرص در بدن˓ بیماری درمان می‌گردد. حال آن که در اکثر بانوان اثرات مصرف قرص بر تخمدان‌ها دائمی و غیرقابل بازگشت است. در این زمینه دریافت مشاوره از پزشک راهی مناسب برای آگاهی از اثرات دارو و درمان این نوع از سندرم تخمدان پلی کیستیک در نظر گرفته می‌شود.

سندرم پلی کیستیک التهابی

در این نوع از تنبلی تخمدان˓ التهابات ایجاد شده در تخمدان از رهایش تخمک‌ها جلوگیری می‌کنند. این التهابات به دلایل مختلفی من جمله استرس˓ وعده‌های غذایی حاوی مقادیر بالای گلوتن˓ سموم محیطی و … در تخمدان ایجاد می‌شوند. علائم و نشانه‌هایی نظیر سردردهای مداوم˓ حساسیت‌های پوستی‌˓ ابتلا به ویتامین D در بدن‌˓ نرمال نبودن مقدار خون بدن‌˓ پرکاری تیروئید و … می‌توانند نشان دهنده‌ی ابتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک التهابی باشند. در این مورد بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران به شما توصیه می‌کند که از مصرف وعده‌های غذایی با گلوتن بالا (شیر˓ نان˓ شکر و حبوبات) اجتناب کرده و دارو و مکمل‌های حاوی منیزیوم را مصرف نمایید (منیزیوم دارای اثرات ضد التهابی است).

سندرم پلی کیستیک پنهان

خوشبختانه این نوع از تنبلی تخمدان قابل درمان است. علل ایجاد کننده‌ی این نوع از سندرم تخمدان پلی کیستیک ؛ ابتلا به بیماری تیروئیدی˓ ناکافی بودن مقادیر ید در بدن˓ زیاده‌روی در مصرف غذاهای گیاهی و مصرف طولانی مدت غذاهای حاوی شیرین کننده‌های مصنوعی در نظر گرفته می‌شوند. در این مورد پزشک توصیه‌ها و برنامه‌ی درمانی لازم را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

توصیه‌ی بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران برای درمان کیست تخمدان چیست؟

به بیماران عزیز توصیه می‌شود از طریق تغییر عادت‌های زندگی˓ نقش مهمی را در درمان بیماری خود داشته باشند. برای این که این بیماری به بهترین حالت کنترل و حتی درمان شود رعایت موارد گفته شده در این بخش توسط پزشک توصیه می‌گردد‌:

 • مصرف وعده‌های غذایی با کالری و چربی پایین
 • تنظیم برنامه‌ی هفتگی منظم ورزشی
 • اقدام به کاهش وزن؛ آمارها حاکی از آن است که کاهش وزن حدود ۲۰ درصد تاثیر مثبتی را در درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک دارد.
 • مصرف داروهای مناسب تحت نظر بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران

شایان ذکر است که اگر هر یک از اقدامات درمانی پاسخ مطلوبی را در بیمار ایجاد نکند˓ در این صورت آخرین راه حل انجام عمل جراحی در نظر گرفته می‌شود. از جمله جراحی‌های مطلوب و موفق در این زمینه ایجاد منافذ ریز در تخمدان به منظور تسهیل در رهاسازی تخمک‌ها است.

What-are-the-characteristics-of-the-best-doctor-for-ovarian-laziness-in-Tehran

ضرورت مراجعه به بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران چیست؟

با توجه به این نکته که دلایل ایجاد کننده‌ی این بیماری بسیار متنوع هستند˓ سابقه و تجربه‌ی پزشک در تشخیص نوع بیماری و درمان آن دارای اهمیت ویژهای است. بدیهی است که به عقب انداختن مراجعه به بهترین دکتر زنان برای تنبلی تخمدان در تهران و تعلل در درمان بیماری مشکلات عدیده و جبران ناپذیری را ایجاد خواهد کرد. به عنوان مثال اگر تنبلی تخمدان ناشی مشکلات تیروئیدی در افراد باشد و در روند تشخیص و درمان آن تعلل ایجاد گردد در این صورت موفقیت در درمان به حداقل می‌رسد˓ حال آن که مراحل درمان نیز بیشتر می‌شود. لذا مراجعه به بهترین دکتر برای درمان تنبلی تخمدان در تهران˓ در تشخیص به موقع بیماری و درمان کامل و درست نقش مهمی را دارد.

دلایل مهم و اصلی ایجاد سندرم تخمدان پلی کیستیک در بانوان چیست؟

در ادامه چند مورد از عوامل تاثیرگذار در ابتلا به سندرم تخمدان پلی‌کیستیک را بیان می‌کنیم.

 • وراثت و عوامل ژنتیکی؛ افرادی که به طور وراثتی چند ژن معیوب مربوط به این بیماری را در کروموزوم‌های خود داشته باشند˓ ممکن است به تنبلی تخمدان یا سندرم تخمدان پلی کیستیک مبتلا گردند.
 • اختلال در عملکرد مغزی بدن
 • اختلال در ترشح هورمون‌های بدن
 • ایجاد التهاب و عفونت در تخمدان‌ها

علائم بیماری سندرم تخمدان پلی کیستیک چگونه نمایان می‌شود؟

علائم مهم این بیماری از همان سنین نوجوانی نمایان می‌شوند. لذا توصیه می‌شود افراد در صورت داشتن موارد زیر در همان سنین پایین به بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران مراجعه نمایند. مجموعه‌ی این علائم به شرح زیر است:

نامنظمی در چرخه ی قاعدگی

به طور کلی مبتلایان به این بیماری کمتر از هشت بار در سال پریود می‌شوند˓ حتی در برخی از افراد چرخه‌ی قاعدگی اصلا اتفاق نمی‌افتند. لذا توصیه می‌شود مادرانی که نامنظم بودن چرخه‌ی قاعدگی را در فرزندان خود مشاهده می‌کنند˓ سریع به بهترین دکتر زنان برای تنبلی تخمدان در تهران مراجعه نمایند.

افزایش حجم خون در دوره‌ی چرخه‌ی قاعدگی

به علت این که چرخه‌ی قاعدگی در این افراد هر ماه اتفاق نمی‌افتد˓ در نتیجه خون روی هم انباشته می‌شود و حجم خون طی خونریزی افزایش می‌باید.

ایجاد و رشد موهای زائد مردانه در بدن

به علت ترشح هورمون‌های مردانه (تستوسترون) از تخمدان‌های مبتلایان به سندرم تخمدان پلی کیستیک، رشد موهای زائد در برخی از نواحی بدن مثل صورت و سینه‌ها افزایش غیرعادی افزایش پیدا می‌کند.

 ایجاد انواع آکنه روی پوست

این مورد نیز در نتیجه‌ی افزایش ترشح هورمون‌های مردانه در زنان ایجاد می‌شود.

بالا رفتن غیرعادی وزن

بیش از ۸۰ درصد افرادی که به چاقی و اضافه وزن دچار هستند˓ به این بیماری مبتلا می‌شوند.

ریزش ناگهانی موهای سر

این مورد نیز به علت ترشح هورمون‌های مردانه اتفاق می‌افتد.

ایجاد نواحی ضخیم و تیره در قسمت‌هایی از بدن

در پوست برخی از نواحی خاص بدن مثل کشاله‌ی ران˓ زیر بغل˓ زیر سینه˓ گردن و … قیمت های تیره و ضخیم ایجاد می‌شود.

عوارض تنبلی تخمدان از دید بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران چیست؟

از عوارض تنبلی تخمدان می‌توان به نازایی، دیابت بارداری یا افزایش فشار خون در بارداری، سقط جنین یا زایمان زودرس، دیابت نوع ۲ یا پیش دیابت، افسردگی، اضطراب و اختلال در خوردن، آپنه‌خواب، خونریزی غیرطبیعی رحم و سرطان پوشش داخلی رحم (سرطان مخاط رحم) اشاره کرد. سندرم تخمدان پلی کیستیک اثرات عمده‌ای را روی سلامت و عملکرد بدن ایجاد می‌کند. در این بخش به معرفی اصلی‌ترین عوارض تنبلی تخمدان پرداخته شده که به صورت زیر است:

 • کاهش قدرت باروری
 • به دلیل این که در این افراد تخمک از تخمدان رها نمی‌شود˓ لذا قدرت بارداری در این افراد به صفر میل می‌کند.
 • ایجاد انواع بیماری‌های متابولیکی در بدن
 • افزایش قند خون˓ افزایش چربی خون˓ افزایش فشار خون˓ افزایش احتمال ابتدا به انواع بیماری‌های قلبی – عروقی˓ ایجاد دیابت در افراد˓ افزایش احتمال سکته و ….
 • ایجاد مشکل و اختلال در خواب و استراحت افراد
 • به علت بالا رفتن وزن در صورت ابتلا به این بیمای مشکلاتی نظیر؛ سختی تنفس در خواب و آپنه در خواب برای افراد ایجاد می‌شود.
 • ایجاد بیماری‌های روحی روانی نظیر افسردگی در افراد
 • اختلالات هورمونی در بدن و نیز رشد موهای مردانه زمینه ساز ابتلا به افسردگی در مبتلایان به سندرم تخمدان پلی کیستیک هستند.
 • ایجاد خونریزی های غیرطبیعی در رحم
 • ابتلا به سرطان رحم

با توجه عوارض تنبلی تخمدان که در موارد بالا به آن‌ها اشاره شد مراجعه به بهترین دکتر زنان برای تنبلی تخمدان در تهران برای تشخیص و درمان بیماری اهمیت دو چندان می یابد.

تنبلی تخمدان در سنین نوجوانی و جوانی چه مشکلاتی را برای دختران ایجاد می کند؟

با توجه به موارد گفته شده در خصوص عوارض تنبلی تخمدان در بالا˓ مادران باید در صورت مشاهده‌ی ابتدایی‌ترین علامت این بیماری (پریودیک نامنظم) فرزندان خود را برای معالجه نزد بهترین دکتر برای درمان تنبلی تخمدان در تهران بروند. دختران مبتلا به این بیماری به طور پیوسته و منظم باید تحت نظر بهترین دکتر زنان برای تنبلی تخمدان در تهران خود باشند تا از بروز مشکلاتی نظیر چاقی و رشد موی زائد جلوگیری گردد. علاوه بر این مراجعه به پزشک در سنین جوانی درصد معالجه و کنترل بیماری و جلوگیری از بروز عوارض تنبلی تخمدان در این سنین را به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌دهد و دیگر افراد در معرض خطرات نازایی در بزرگسالی نخواهند بود.

رویکردهای تشخیصی بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران کدامند؟

دکتر متخصص برای تشخیص این بیماری در فرد˓ سه مولفه را بررسی می‌کند. که این مولفه‌ها به قرار زیر است:

 •  چرخه‌ی قاعدگی نامرتب در افراد
 •  بالا بودن میزان آندروژن خون
 •  عکسبرداری و تشخیص وجود کیست در تخمدان‌ها

تشخیص قاطع این بیماری نیز از راه‌های زیر امکان پذیر است:

 •  انجام تست‌های مربوط به آزمایش خون
 •  سونوگرافی و عکسبرداری از تخمدان‌ها
 • روش دیگری تحت عنوان معاینه‌ی لگن وجود دارد که در این مورد پزشک با استفاده از دستکش بیمار را به طور فیزیکی معاینه می‌کند تا از وجود کیست مطلع شود.

رویکردهای پیشگیرانه بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران کدام است؟

متاسفانه راهی برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری به علت ارثی بودن آن وجود ندارد. لذا نمی‌توانیم از ابتلا به آن جلوگیری کنم اما شایان به ذکر است که می‌توانیم از حادتر شدن بیماری و ظهور عوامل و عوارض تنبلی تخمدان که در بخش‌های قبلی اشاره شده جلوگیری به عمل آوریم. در رابطه با این بیماری توجه به مواردی ضروری است˓ از جمله این که نباید حس ترس را در زنان و بویژه دختران جوان ایجاد گردد.

اکثر جوانان مبتلا به این بیماری تصور می‌کنند که قدرت باروری نداشته و به اصطلاح نازا هستند˓ در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است. با درمان به موقع و استمرار در روند مراحل درمان به راحتی می‌توان علائم و تاثیرات این بیماری را تحت کنترل کامل در آورد. لذا به مادران عزیز توصیه‌ی اکید می شود که روحیه و اعتماد به نفس فرزندان خود را حفظ نماید و با اقداماتی نظیر معالجه به پزشک متخصص روند درمان آن‌ها را به طور جدی پیگیری نمایند.

مدت زمان درمان بیماری تنبلی تخمدان و تاثیر داروی متفورمین بر بارداری چیست؟

در تعیین مدت زمان لازم برای درمان بیماری˓ عوامل و فاکتورهای متعددی دخیل هستند. در صورت مراجعه به متخصص، پزشک متخصص کلیه‌ی این عوامل و فاکتورها را در نظر گرفته و بازه‌ی زمانی تقریبی برای درمان و کنترل بیماری را به شما بازگو می‌کند. این عوامل به شرح زیر عنوان شده است:

 •  سن بیمار

مراجعه در سنین جوانی بازه‌ی زمانی کوتاهتری را نسبت به سنین میانسالی برای درمان نیاز خواهد داشت.

 • سابقه‌ی داشتن بیماری‌های اندام تناسلی

اگر جز تنبلی تخمدان˓ سایر بیماری‌های مربوط به دستگاه تناسلی را نداشته باشد در این صورت مدت زمان لازم برای درمان بیماری کاهش پیدا خواهد کرد. بیماری‌های نظیر زگیل در اندام های تناسلی باعث طولانی شدن دوره ی درمان در بانوان می شوند.

 • ابتلا به فیبروم رحمی

رشد توده‌های سلولی خوش خیم در دیواره ی رحم˓ فیبروم رحمی نامیده می‌شود که نوعی سرطان رحم است. در صورتی که بیمار علاوه بر سندرم تخمدان پلی کیستیک، به فیبروم رحم نیز مبتلا باشد در این صورت مدت زمان بیشتری را برای درمان تنبلی تخمدان باید سپری نماید.

 • شدت و مرحله بیماری و اقدامات انجام شده برای درمان

مرحله‌ی پیشرفت بیماری و نوع روش درمان تجویز شده توسط پزشک متخصص، از عوامل اثر گذار روی تعیین مدت زمان لازم برای درمان بیماری در نظر گرفته می‌شوند.

 • روش زندگی بیمار و شرایط محیطی محل زندگی‌

چاقی و زندگی در محیط‌های آلوده (آلودگی بالای هوا) از عوامل مهم در تعیین مدت زمان لازم برای درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک هستند.

 • مصرف دخانیات نظیر قلیان و سیگار

بیان این نکته نیز ضروری است که دوره‌ی درمانی در زنان سیگاری به مراتب بیشتر از سایر زنان است.

در رابطه با مصرف این دارو توجه داشته باشید که بهترین زمان مصرف، در طول روز هنگام ظهر است. توصیه می‌شود که مصرف این دارو همراه با صرف وعده‌های غذایی همراه باشد. مقدار و دوزهای مصرفی این دارو به شدت و مرحله ی پیشرفت بیماری بستگی دارد. در صورتی که سندرم تخمدان پلی کیستیک ناشی از مشکل در تحمل قند باشد. مقدار قرص تجویز شده یک عدد در طول روز است.

در بعضی اوقات بنابر تشخیص پزشک متخصص، تعداد قرص های مصرفی در طول روز به سه عدد نیز می‌رسد. با این حال تعیین دقیق تعداد و دوز مصرفی این دارد در روز توسط بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران انجام می‌گیرد. شایان به ذکر است که برخی از افراد در رابطه با مصرف این دارو نگرانی‌های از قبیل ایجاد خونریزی را دارند˓ در پاسخ به این نگرانی‌ها باید بگوییم که این دارو هورمونی نیست و به این علت باعث ایجاد خونریزی در افراد نمی‌شود.

احتمال باروری و راه‌های مناسب برای بارداری زنان مبتلا به تنبلی تخمدان

بارداری با وجود این بیماری دشوار اما ممکن است. در این زمینه اقدامات صورت گرفته توسط بهترین دکتر زنان در تهران می‌تواند این امکان را در زنان ایجاد کند که صاحب فرزند شوند. در این بیماری مشکلاتی مثل اختلال در ترشح هورمون‌ها و رهاسازی تخمک‌ها˓ باردارشدن بانوان را با مشکل همراه می‌کنید. به علاوه حتی در صورت بارداری امکان سقط شدن جنین نیز در این موارد بیشتر از سایرین است. طبق آمارهای اعلام شده از سمت وزارت بهداشت کشور˓ حدود ۷۰ درصد از بانوان مبتلا به این بیماری توان باروری ندارند.

بهترین راه برای افزایش درصد بارداری در زنان مبتلا به بیماری سندرم تخمدان پلی کیستیک، داشتن رابطه ی جنسی مکرر و غیرکنترل شده با همسران خود در نظر گرفته می‌شود (به علت این که در این افراد تخمک گذاری به صورت منظم انجام نمی گیرد). بانوانی که مبتلا به این بیماری هستند و سن بالا ۳۵ سال را دارند˓ احتمال موفقیت در بارداری خیلی پایینی را نسبت به افراد جوان تر دارند. البته در این زمینه مراجعه و دریافت مشاوره از بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران توصیه می شود.

 تنظیم چرخه ی قاعدگی

در این زمینه پزشکان داروهایی نظیر متفورمین را به بیماران خود تجویز می‌کنند. البته پزشک در مواقعی داروهای ضد بارداری نیز برای تنظیم چرخه‌ی پریودیک به افراد تجویز می‌کند˓ این اقدام سبب می‌شود تا چرخه‌ی منظمی داشته و برای بارداری آماده شوید.

 ورزش کردن

تا حد امکان به افراد مبتلا به این بیماری انجام ورزش و داشتن تحرک توصیه می‌شود.

ثبت چرخه‌ی پریودیک

با انجام آزمایش‌های معین دمای بدن˓ وضعیت دهانه‌ی رحم و مایع ترشح شده از رحم مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در این صورت این امکان بوجود می‌آید که افراد از زمان تخمک گذاری خود باخبر شده و در این زمان اقدام به برقراری رابطه‌ی جنسی با شریک خود برای بارداری نمایند.

عدم مراجعه به بهترین دکتر زنان برای تنبلی تخمدان در تهران چه نتیجه ای در بردارد؟

توجه داشته باشید که مراجعه به پزشکان غیرمتخصص و بدون سابقه‌ی کاری درخشان در زمینه‌ی درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک˓ باعث به خطر افتادن سلامت جسمی افراد می‌شود. ضمن آن که درمان نتیجه بخش نیز نخواهد بود. مراجعه به پزشکان غیرمتخصص خود زمینه ساز پیدایش و ایجاد مشکلات عدیده در آینده برای افراد است. درمان و کنترل تنبلی تخمدان بسیار دارای اهمیت است˓ پزشک غیر متخصص ممکن است داروهای اشتباه و غیر مرتبط با بیماری را برای شما تجویز کند˓ چرا که همان طوری که در بخش‌های گذشته اشاره شده است این بیماری انواع مختلفی دارد.

مصرف داروهای اشتباه و غیرمرتبط با نوع بیماری باعث شدت گرفتن بیماری می‌شود˓ این امر خود سبب می‌شود تا امکان درمان مجدد بیماری و احتمال موفقیت در درمان به شدت کاهش یابد. در حالت کلی مراجعه به پزشک غیرمتخصص باعث ایجاد مشکلات عمده در افراد می‌شود و حتی ممکن است اندک احتمال بارداری در این افراد نیز به طور کامل از بین رود. بنابر این توصیه می‌شود حتما برای درمان بیماری و افزایش درصد بارداری به پزشک متخصص مراجعه گردد.

بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران کیست؟

امروزه تعداد و شمار پزشکان با تخصص در زمینه ی زنان به شدت افزایش یافته است. تبلیغات صورت گرفته از جانب پزشکان این گمراهی را در افراد بوجود می‌اورد که در انتخاب بهترین دکتر زنان برای تنبلی تخمدان در تهران دچار اشتباه شوند. متاسفانه بسیاری از افراد برای شناخت بهترین پزشک زنان شروع به پرس و جو از فامیل و اطرافیان خود می‌کنند˓ این روش چندان معتبر برای پیدا کردن پزشک متخصص نیست چرا که هر فردی با توجه به سابقه‌ی بیماری و تجربه ی شخصی خود اقدام به معرفی پزشک می‌نماید. بهترین و قابل اعتمادترین روش برای پیدا کردن بهترین پزشک متخصص در زمینه‌ی بیماری‌های مربوط به زنان˓ استناد به منابع معتبر و بررسی سوابق بیماران آن پزشک است.

برای این منظور می‌توانید به مقالات علمی نوشته شده توسط پزشک مراجعه کنید یا این که اسامی پزشکان حاذق را در وب سایت‌های رسمی و معتبر جستجو نمایید. ما در پایان این مقاله قصد داریم بهترین کلینیک پزشکی با مجربترین پزشکان در تهران را به شما همراهان گرامی معرفی نماییم. کلینیک تخصصی ما دارای کادری مجرب و حرفه‌ای از بهترین پزشکان در تخصص‌های مختلف من جمله پزشک متخصص زنان˓ در تهران است. با مراجعه به این کلینیک از خدمات مجرب ترین پزشکان در زمینه ی درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک و دیگر بیماری‌های مربوط به زنان بهره مند شوید.

بهترین دکتر برای درمان تنبلی تخمدان در تهران

پیداکردن بهترین دکتر برای درمان تنبلی تخمدان در تهران در عین حال که بسیار سخت و مشکل است ولی در درمان مشکلات تاثیر بسیار زیادی دارد. پزشکان کلینیک و مجموعه ی ما با داشتن تبحر و تخصص بسیار بالا در حوزه ی تنبلی تخمدان به صورت حرفه‌ای به تشخیص و درمان کامل این بیماری در شما می‌پردازند.

سخن پایانی

با توجه به مطالب گفته شده در زمینه‌ی بیماری سندرم تخمدان پلی کیستیک و اثرات آن روی بدن˓ به این نتیجه می‌رسیم که در صورت مشاهده‌ی هر یک از موارد و نشانه‌های ذکر شده در متن بالا باید سریعا به دکتر زنان برای تنبلی تخمدان در تهران مراجعه نموده و مراحل درمان خود را تحت نظر وی آغاز کنیم. انتخاب بهترین دکتر برای تنبلی تخمدان در تهران نیز به اندازه ی اقدام سریع به درمان حائز اهمیت است. چرا که تجربه و سابقه ی کاری پزشک در تشخیص نوع بیماری و درمان آن اهمیت بسیار بالایی را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید